Блог

Екологічні мийні засоби для харчової промисловості

Необхідною умовою для харчових виробництв є чітке дотримання встановлених санітарних норм. Для цього використовуються відповідні та миючих та дезінфікуючих засобів. На всіх етапах виробництва їх необхідно належним чином використовувати для обробки обладнання та приміщень. Миття та дезінфекція поверхонь, що контактують з харчовими продуктами, є ключовим кроком у гігієнічній програмі для всіх підприємств харчової та переробної галузі у рамках Належної гігієнічної практики (GHP), як того вимагають Комітету з регулювання (ЄС).

Забезпечення належної чистоти у харчовому виробництві залежить від ефективності миття тари, посуду, усього обладнання, приміщень, а також дезінфекції за допомогою відповідного засобу. Важливе місце відводиться питанням запобігання вторинному зараженню сировини та готового продукту, а також мікробіологічній чистоті повітря у виробничих приміщеннях та в місцях, де зберігається готова продукція.

Миючі та дезінфікуючі засоби, які використовуються в харчовій промисловості, повинні відповідати таким вимогам як ефективність та безпечність.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ГІГІЄНІКС” пропонує екологічні мийні та дезінфекційні засоби для харчової промисловості виробництва Польщі. Усі засоби сертифіковані в Україні та мають висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи).

БЛИСК – універсальна миючо-чистяча рідина з протигрибковими та бактерицидними властивостями.
Рідина призначена для миття та чищення продуктових приміщень на підприємствах харчової промисловості, чищення сильно забруднених поверхонь, таких як стіни, підлога, рампа, будь-яких поверхонь зі штучних матеріалів, миття та чищення санітарних приміщень, обладнання в них, миття поверхонь з глазурі, теракоти, крихти, штучних матеріалів та бетону на підприємствах харчової промисловості, миття технічного посуду, інвентарю, тари. Рекомендується використовувати 10% розчин. Для миття сильно забруднених поверхонь використовують концентрат.

КАМИЧЕК – концентрована рідина для миття, чищення та усунення водяного каменю.
Препарат призначений для усунення водяного осаду з машин та обладнання, чищення санітарного обладнання, ванн та душових. Можна використовувати до всіх поверхонь, які стійкі до дії кислоти. У випадку використання препарату у водяних трубопроводах, необхідно старанно прополоскати труби водою. Рекомендується використовувати 5-10% розчин. Для миття сильно забруднених поверхонь використовують концентрат.

МАКС АКТИВ – активна піна для миття та усування пригорілого жиру
Активна піна призначена для чищення кухонних плит, духовок, посуду з нержавіючої сталі, грилю, скла камінів. Не використовувати для алюмінієвих та цинкових поверхонь, а також для мармуру. Використовують концентрат, який наносять за допомогою пульверизатора.

БАРИСЬ – концентрована рідина до миття посуду.
Препарат призначений для миття кухонного посуду і забруднених поверхонь. Рекомендується використовувати 10% розчин.

Засоби постачаються у пластмасових каністрах по 10 л або в поліетиленових пляшках по 0,5 – 1 л.

Коментарі: (30937)