Блог

ГІГІЄНІЗЕР – екологічний дезінфектант для харчової промисловості

Миючі та дезінфікуючі засоби, які використовуються в харчовій промисловості, повинні відповідати таким вимогам як ефективність та безпечність. При цьому, необхідно враховувати те, що занадто агресивні дезінфікуючі засоби при попаданні в продукти можуть бути небезпечними для людини, викликати отруєння або накопичуватися в організмі. Тому хімічні засоби, які використовуються в харчовій промисловості, повинні бути нетоксичними, біодеградуючими, легко змиватися водою і не затримуватися на поверхнях обладнання. Інакше, вони можуть потрапити в їжу і завдати шкоди здоров’ю споживачів продукції.

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ГІГІЄНІКС” пропонує екологічні миючі та дезінфікуючі засоби для харчової промисловості виробництва Польщі. Серед них – дезінфікуючий засіб «ГІГІЄНІЗЕР», який являє собою концентрат, діючою речовиною якого є 30%-й пероксид водню (Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.02.03/10922 від 09.11 2012 р).

Засіб «ГІГІЄНІЗЕР» призначений для дезінфекції поверхонь приміщень, обладнання, транспортерів, резервуарів, трубопроводів, інвентарю, тари на підприємствах м’ясної, птахопереробної, молочної, пиво-безалкогольної та лікеро-горілчаної промисловості; для зниження мікробного обсіменіння тушок птахів у ваннах охолодження, дезінфекції інкубаторів ,яєць, приміщень т а устаткування забійних цехів, для знезараження стічних вод, оборотної води в охолоджувальних системах, для біоцидної обробки різних поверхонь і виробів, для боротьби з пліснявою та профілактики її появи, для вирішення різних завдань з дезінфекції на підприємствах харчової і переробної промисловості, сільського господарства і агропромислового комплексу, в різних організаціях комунального господарства, на підприємствах громадського харчування та транспорту.

Дезінфікуючий засіб є ефективним по відношенню до санітарно-показових грампозитивних та грамнегативних бактерій, в тому числі бактерій групи кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, синьогнійної палички, сальмонел, дріжжеподібних та пліснявих грибів тощо. Засіб не зумовлює коагуляцію білка. Розчини «ГІГІЄНІЗЕР» швидко і добре споліскуються водою.

Концентрат «ГІГІЄНІЗЕРу» – безбарвна рідина з характерним слабким запахом. Добре змішується з водою. Водний розчин засобу має кислу реакцію (рН <1,5-4,0), не пошкоджує обладнання, виготовлене з нержавіючої, хромо-нікелевої сталі, алюмінію, оцинкованого заліза, полістеролу, поліетилену, поліпропілену, жорсткого ПВХ, ПТФЕ, полівінілхлориду, полівініліденхлорид, покриття з епоксидної смоли, емалі, а також гуми.

Концентрація робочого розчину (0,5–5%) залежать від місця та способу обробки обладнання та поверхонь. Для кожного конкретного випадку визначається оптимальна концентрація, температура та тривалість експозиції. Робочі розчини ефективні при холодній дезінфекції і значно збільшують свою біоцидну активність при підвищенні температури до 40 °С . Відпрацьовані розчини виливають в каналізацію. Ємкості (посуд), в яких вони містились, споліскують проточною водою.

Концентрат розповсюджується у пластмасовій тарі по 10, 30, 60 л.

Коментарі: (37290)