Мийні засоби

Камичек

концентрована кислотна рідина для миття, чищення та усунення водяного каменю (pН ≈ 2)

Призначена

для усунення водного каменю та накипів з поверхонь та обладнання, видалення важкорозчинних у воді забруднень, чищення водяних трубопроводів, санітарного обладнання, ванн, душових, для миття обладнання, інвентарю, усіх поверхонь, які контактують з готовим продуктом, у виробничих приміщеннях і на кухнях, для очищення від накипу трубопроводів, по яких подається питна вода. Можна використовувати для миття поверхонь з штучних матеріалів, нержавіючої сталі, неглазурованої та глазурованої керамічної плитки, інших кислотостійких поверхонь.

Засіб можна використовувати на всіх підприємствах харчової та переробної промисловості, в пивоварінні та у виноробній галузі, при виробництві безалкогольних напоїв, в ресторанному та готельному господарствах, в побуті

Використовується у вигляді 5-20% розчину (для сильно забруднених поверхонь – концентрат). На забруднену поверхню нанести рідину за допомогою щітки, губки, ганчірки або пульверизатора, залишити на 5-30 хв. і сполоскати водою. Для усунення каменю з трубопроводів і ємностей – залити ємність рідиною і залишити на 5-30 хв. Промити водою. Ефективний при температурах 10-60˚С.
Можна використовувати для миття трубопроводів, по яких подають питну воду. Можна використовувати в миючих машинах.
Не використовувати до мармуру, поліаміду і міді.

Містить неіонні поверхнево-активні речовини (5-15%), аніонні поверхнево-активні речовини (<5%), атмосферні поверхнево-активні речовини (<5%), ароматичні композиції.

УВАГА! Засіб подразнює очі та шкіру. У випадку подразнення – сполоскати водою. Рекомендується використовувати гумові рукавиці та захисні окуляри, не вдихати засобу.
У випадку поганого самопочуття – звернутися до лікаря.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи