Блог

Впровадження та вдосконалення HACCP на підприємствах

Приватне підприємство “Гігієнікс” планує організовувати семінари, пов’язані з впровадженням HACCP та ISO 22000 на підприємствах харчової промисловості. Для участі запрошуватимемо міжнародних аудиторів з компанії TUV NORD, які спеціалізуються в конкретних галузях, мають досвід у проведенні зовнішніх аудитів на польських та німецьких підприємствах. З перших уст можна буде почути, який шлях проходили підприємства Польщі після вступу в Євросоюз, а також як виглядає на сьогодні процедура сертифікації підприємств міжнародними аудиторами.

Як відомо, часто підприємства (особливо малі та середні) стикаються з проблемою: з чого почати процес впровадження системи якості на підприємства, як можна процес виведення підприємства на належний рівень провести відносно невеликими коштами. Сертифікація – необов’язкова, але впровадження системи якості, яка базується на принципах HACCP, передбачена як обов’язкова дія в харчовому законі. Адже не одержання відповідного сертифіката, а саме впровадження та підтримання на належному рівні системи якості дозволить вивести підприємство на відповідний рівень та зайняти свою нішу на національному ринку.

У результаті навчання, яке проводитимуть фахівці з Польщі, кожен учасник зможе збагатити свої знання щодо впровадження та підтримання систем якості на підприємствах, підвищити свій професійний рівень, а ті, хто хотіли б здати кваліфікаційний екзамен внутрішнього аудитора чи уповноваженого з питань якості, змогли б обговорити умови його здачі та одержання сертифіката TUV NORD.

У результаті такого навчання кожен учасник одержить відповідний сертифікат, засвідчений підписами лекторів.

Плануємо провести навчання тривалістю 4-5 днів у Львові.

Усіх зацікавлених осіб просимо надіслати свої контактні дані у коментарях. Ми сконтактуємося з вами та узгодимо тематику та терміни проведення семінарів-навчань.

Коментарі: (39194)